2020 Lamborghini Huracan Spyder Yüksek Teknoloji İle Geliyor

Aracın kabininde büyük bir ekran yer alacak.

2014 yılında tanıtılan Lamborghini Huracan, artık yaşlanmaya başlamıştı.Bu nedenle marka, Huracan modeli için çalışmalara başladı.Güncellenen model hakkında henüz net birşey bilmiyoruz fakat aracın kabininden ilk görüntü internet üzerinden paylaşıldı.

Yeni bir tampon ile gelecek olan Lamborghini Huracan, fotoğraflardan anladığımız kadarıyla yeni bir difüzöre ve yeni arka spoylere sahip olacak gibi görünüyor.

Aracın ön bölümü ise çok fazla görünmüyor.Bu yüzden değişikliklerin ne kadar kapsamlı olacağını söylemek şuan için zor.Buna rağmen, görseldekine göre model yeni bir ön tampon ve revize edilmiş hava girişleri ile gelecek.

En ilginç görüntüler ise iç mekana sahip.Kabinde  oldukça önemli bir değişime sahip olan Huracan, orta konsolda dikey bir dokunmatik bilgi-eğlence konumlandırılacak.Tüm sistemler buradan kontrol edileceği için 23 farklı düğme ve üç kontrol düğmesi böylelikle tarihe karışmış olacak.

Performansı da arttırılacak olan modelin 601 hp gücünde olacağını tahmin ediyoruzç 5.2 litrelik ünitenin maksimum üreteceği  tork miktarı ise 560 nm.

7 ileri otomatik vites ile kombine edilen ünite, 0-100 km/s hıza 3.2 saniyede ulaşabilior ve maksimum 325 km/s hız yapabiliyor.0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Lamborghini Haberleri

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.