2023 Maserati Grecale Kış Testlerine Devam Ediyor-

Geçen Kasım ayında tanıtılmasını bekliyorduk.

Maserati, geçtiğimiz Kasım ayında yeni 2023 Maserati Grecale'yi tanıtacaktı. Ancak çip tedariğinde yaşanan sıkıntılar, 2023 Maserati Grecale'in lansmanının ertelenmesine neden oldu. Bu bahar tanışacağımız 2023 Maserati Grecale, geliştirmelerine İsveç'te devam ediyor.

Maserati,  kamufle edilmiş Grecale'nin birtakım fotoğraflarını yayınladı. Zorlu kış koşullarında test edilen 2023 Maserati Grecale, -30°C'de fotoğraflandı. Şirkettin raporlarına göre, 2023 Maserati Grecale, asfaltta, karda ve buzda test edildi. Tüm hava koşullarında maksimum güç sağladıkları ve araç içi konforu en üst düzeyde muhafaza ettikleri söylendi. 

2023 Maserati Grecale'nin fiyatı, motor seçenekleri ve donanım özellikleri bahar mevsiminde yapılacak olan lansmanda netlik kazanacak.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Maserati Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ