2024 Bentley Bentayga W12 İle Yollarını Ayırdı-

Bentley, yeni bir karara imza attı.

Bentley Bentayga, Range Rover'ı bile sıradan gösteren bir arazi aracı olarak ilk gerçek hiper lüks SUV'du, ancak 2015 Frankfurt Otomobil Fuarı'nda görücüye çıktığından beri diğer otomobil üreticileri de boş durmadı. Artık her lüks markanın yüksek binişli dört kapılı bir modeli var ve Bentley 2021 için Bentayga'yı makyajlamış olsa da, yeni bir güncellemenin zamanı geldi.

Artık W12 yok!

Bentley bunu bir makyaj olarak adlandırmıyor ve aslında neredeyse hiçbir görsel yükseltme yok. Artık W12 yok, çünkü Bentley bu yıl büyük motorun üretimini durdurdu. 2024 için mevcut olan tek motor seçeneği 443 hp (449 PS) V6 PHEV ve 542 hp (550 PS) bi-turbo V8.

Shortie'de ayrıca her iki EWB müşterisinden birinin tercih ettiği havayolu koltukları da opsiyonel olarak sunuluyor. Bunlar, yorgunluğu azaltmak için üç saatlik bir süre boyunca tamamen bağımsız altı basınç bölgesinde 177 ayrı basınç değişikliği uygulayabilir ve her koltuğa yerleştirilmiş otomatik bir klima paketi ile desteklenir.

Teknolojiyle ilgili diğer eklemeler arasında ilk kez akıllı telefonla çalıştırılan uzaktan park etme ve yeni 21 inçlik jantları kaldırım taşlarından uzak tutmanıza yardımcı olacak 3D Surround View kameraları yer alıyor. Ayrıca yeni bir 'Bang & Olufsen for Bentley' hifi seçeneği, sekiz yeni dış renk, daha sürdürülebilir malzemeler ve Styling Specification paketini seçerek Bentayga EWB'nizin eşiklerini, ayna kapaklarını ve tampon kaplamasını karbonla kaplama şansı da var.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Bentley Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ