Aston Martin Zarar Etmeye Devam Ediyor-

Pandemi, İngiliz markanın da işlerini zora soktu.

Koronavirüs salgını otomotiv markalarını derin bir krize doğru sürüklüyor.  2020' nin ilk 6 ayı için büyük zararlar yazan markalar, bu zararları en az indirmek için bir yandan da çalışmalarına devam ediyorlar.

Pandemiden dolayı zarar açıklayan şirketlerden birisi de İngiliz marka Aston Martin oldu. İki ay tüm tesislerini kapatan ve üretim namına birşey yapamayan şirket, sadece ilk 6 ayda 208 milyon dolar zarar ettiğini kamuoyu ile paylaştı. Bu değerin de markanın bugüne kadar açıkladığı en büyük zarar olması işlerin ne kadar da kötü olduğunu kanıtlar nitelikte.

Yavaş yavaş talebin yükselmesi ile umutlanan İngiliz marka, özellikle Çin pazarından umutlu. DBX modeli ile Çin'e çıkarma yapmak isteyen Aston Martin, çabuk toparlanmak için elinden geleni yapıyor.

 

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Aston Martin Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ