Ferrari Purosangue SUV Modeli Böyle Gözükebilir

Ferrari’ nin ilk suv modelinin adı Purosangue olarak onaylandı.

Ferrari de suv modellere olan talebe kayıtsız kalamadı ve önümüzdeki olan yıl içinde yeni suv modelini tanıtacağını açıkladı.

Model Purosangue olarak adlandırılacak ve büyük bir ihtimalle hibrit motor ile gelecek.Hibrit olmasına rağmen aracın yüksek bir performans göstereceğinden de eminiz.

İtalyan marka, SUV modelinin markasına yakışır bir şekilde geliştirilmesi için üzerinde yoğun bir mesai harcayacak.Şirketin ne tarz bir tasarım dili kullanacağı henüz belli değil. Ancak Instagrammer ildar_project  isimli hesap, yeni modelin nasıl görünebileceğine dair tahmini bir tasarım yayınladı.

Yayınlanan tek görselde,  Ferrari Purosangue arka bölümü ile resmedilmiş.Diğer Ferrari modellerinde kullanılan tasarım dilini kullanan sanatçı, dairesel arka farlar ve 488 modelinin arka fasyasında yer alan hava girişlerini kullanmayı ihmal etmemiş.

Bu göz alıcı unsurların yanı sıra, İtalyan SUV, köpekbalığı yüzgeci antene ve üçgen formunda yakıt doldurma kapağına sahip.Arka difüzör, dörtlü egzoz borusu ve diğer tasarım detayları da arka bölümü oldukça karizmatik gösteriyor.0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Ferrari Haberleri

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.