Maserati ve Bvlgari’den özel işbirliği: Octo Maserati-

Dünya otomotiv endüstrisinde 100’üncü yılını kutlayan lüks otomobil üreticisi Maserati ile lüks tüketim sektöründe 130’uncu yılını geride bırakan mücevher markası Bvlgari, İtalyan mükemmeliyetçiliğini simgeleyen çok özel bir projeye imza attı.


Bvlgari, dünyada spor otomobil kavramını lüks ve prestijle birleştiren Maserati’nin 100’üncü yılını kutlamak amacıyla, iki markanın yaratıcılık ve mükemmeliyetçilik yaklaşımını simgeleyen ve sınırlı sayıda üretilecek Octo Maserati kronograf spor saati tasarladı. Octo Maserati’nin kronograf teknik özelliklerinin yanı sıra tasarımında dikkat çeken her detay Maserati dünyasından izler taşıyor.
İki markanın ortak yıldönümü kutlaması vesilesiyle, Maserati’nin Türkiye distribütörü Fer Mas Şirket Müdürü Sinan Saip Bel ile Bvlgari İsviçre ve Doğu Avrupa Mücevher, Saat ve Aksesuar Pazarlama Müdürü Philippe Cretton’un ev sahipliğinde bir davet gerçekleştirildi. Binbirdirek Sarnıcı’nda 18 Kasım Salı günü düzenlenen etkinliğe cemiyet hayatının önde gelen isimleri katılırken, Barbaros da şarkılarıyla geceye renk kattı. Davetliler Octo Maserati kronograf serisinin yanı sıra, Maserati’nin en yeni modelleriGhibli, GranTurismo MC Stradale “Centennial Special Edition” veGranTurismo Sport’u yakından inceleme fırsatını elde etti.
Ortak kutlamayla ilgili bilgi veren Fer Mas Şirket Müdürü Sinan Saip Bel, “Otomobilde lüks ve sportif kavramını en iyi şekilde yansıtan Maserati, tam 100 yıldır otomotiv tutkunları için ayrıcalıklı bir dünya yaratıyor. Maserati, tasarım anlayışındaki farklılık ve kalite yaklaşımının yanı sıra yüksek performanslı modelleriyle, çok özel bir müşteri kitlesine hitap ediyor. İtalya’da gerçekleştirilen 100’üncü yıl buluşması ve süregelen etkinlikler, Maserati’nin otomotiv endüstrisinde ne kadar özel bir yere sahip olduğunu bir kez daha göstermiş oldu. Şimdi de bu tarihi dönemi, lüks mücevher denilince akla ilk gelen dünyaca ünlü İtalyan markası Bvlgari ile birlikte taçlandırıyoruz. Tasarım çizgisi ve mükemmeliyetçi yaklaşımıyla 130 yıldır alanında sembol olan Bvlgari, Maserati’nin 100’üncü yılına özel tasarladığı seçkin bir saatle, her iki markanın yıldönümünü unutulmaz kılacak eşsiz bir esere imza attı. Bu tarihi ve özel birlikteliği, değerli davetlilerimizle beraber kutlamaktan son derece mutluyuz” dedi.
 
FOTOĞRAF (Soldan Sağa):
Simona Nicastro - Maserati Doğu Avrupa Pazarlama Sorumlusu
Alessandro Sacco - Maserati Doğu Avrupa Pazarlama Müdürü,
Sinan Saip Bel - Fer Mas Şirket Müdürü
Kerem Aykanat - Fer Mas Pazarlama Müdürü
Irene Zana - Maserati Doğu Avrupa PR Sorumlusu
Joost Rijnbeek - Maserati Doğu Avrupa Satış Müdürü
Erdal Savaş - Şerefcan Emre - Fer Mas

 

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olunFoto Galeri.

0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Maserati Haberleri

BENZER İÇERİKLER
EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Neue Modelle Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ