Rolls-Royce Cullinan Fiyatı Ne olur? Dünyanın En Lüks Suv Modeli-

İçerisinde koktely masasına kadar herşey bulunuyor.

Dünyanın en lüks crossover'i 10 Mayıs'ta tanıtılıyor.Rolls-Royce, Cullinan modelini önümüzdeki Perşembe günü tanıtacağını açıkladı.

Şirket, ayrıntılarla ilgili olarak çok fazla birşey açıklamıyor ancak yeni Cullinan modeli Phantom modelinden izler taşıyacak. Phantom modelindeki gibi dirdörtgen farlarla çevrili bir ızgara ile gelecek.Vullinan ayrıca güçlü omuz çigilerine, suidice door adı verilen öne doğru açılan kapılara veçift egzoz sistemine sahip.Ayrıca Phantom modelindeki gibi arka lambalar ve bagaja entegre edilen spoyler modelleri de yeni Cullian' ın tasarım özellikleri arasında yer alacak.

Model büyük ihtimalle piyasadaki en şık görünümlü suv model olmayacak.Ancak birinci sınıf deri döşemeler, ahşap süslemeler ve metalik aksanlar  en şık kabine sahip suv modeli ile tanışmamızı sağlayabilir. Cullinan ayrıca dijital bir gösterge kümesine sahip olacak ve iDrive benzeri bir merkezi konsol sistemi ile donatılacak.

KOKTEYL MASANIZ VE SANDALYELERİNİZ OTOMATİK OLARAK HAZIRLANIYOR

Cullinan’ın eşsiz özelliklerinden biri de  Viewing Suite adı verilen donanım. Kabinde yer alan düğmeye basıldığında bagajın alt kısmından iki deri sandelye ve bir koktely masası otomatik olarak hazırlanıyor.

Performans özellikleri henüz açıklanmadı ancak Phantom modeli ile aynı motor seçeneği kullanılacak. 6.75 litrelik V21 ünite, 563 hp güç üretebilecek ve 900 nm tork üretebilecek.8 ileri otomatik vites ile kombine edilen ünite, dört tekerlekten çekiş performansı da gösterecek.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olunFoto Galeri.

0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Rolls-royce Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ