Tesla Yakında Düşük Fiyatlı Yeni Model Y' yi Duyuracak-

Tesla, yeni bir Model Y'nin örtüsünü kaldıracak.

Raporlar, markanın en popüler modellerinden biri olan Tesla Model Y'nin yeni bir donanıma ve daha düşük bir fiyata kavuşmak üzere olduğunu gösteriyor. Otomobil üreticisinin web sitesinde 61.990$'lık yeni bir taban fiyat belirtiliyor. Görünüşe göre, yeni Model Y, çift motorlu AWD sistemini koruyacak, ancak mevcut temel donanımdan daha az menzile sahip olacak.

Yeni  bir Tesla Model Y ile ilgilenenlerin seçebilecekleri iki donanım seçeneği bulunuyor. Birinci seçenek “Uzun Menzil” olarak adlandırılıyor. Amerika'da  65.990 $ fiyatla, 531 km menzil sunuyor. Üst düzey Model Y Performance ayrıca çift motorlu AWD'ye sahiptir ancak menzili yalnızca 487 km ile sınırlıyor.

Bütçe dostu  yeni Model Y , Tesla'nın Kia EV6, Mustang Mach-E ve Hyundai Ioniq 6 gibi daha yeni rakiplerle daha iyi rekabet etmesine yardımcı olabilir.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Tesla Haberleri

Diğer Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ