Tüm Elektrikli Araçlara Uygun V4 Tesla Supercharger Tanıtıldı-

Tesla, yeni şarj cihazı ile tüm elektrikli araçların ortak noktası haline geliyor.

Tesla,   her tür elektrikli araç sahibi tarafından da kullanılabilecek şekilde tasarlanan yeni V4 Supercharger'ı tanıttı.

Yeni V4 Tesla Supercharger sadece elektrikli otomobil üreticisinin kendi modellerinin özel kullanımı için olmayacak, aynı zamanda araçlarında CCS şarj portu olması koşuluyla tüm elektrikli otomobil sürücülerine de açık olacak.

Tesla Model Y'nin yanı sıra Model 3, S ve X'in sürücüleri normal şekilde araçlarını   fişe takabilirken, Tesla sahibi olmayanlar V4'ün yeni ekranından ve temassız ödeme terminalinden yararlanabilecek. 

Küçük ekran şarj fiyatını 'kilovat-saat başına ücret' olarak belirleyecek ve kullanıcılar , kartlarını temassız ödeme okuyucusuna dokundurarak ödeme yapabilecekler.

Tesla'nın yeni ultra hızlı şarj cihazı,  MG ZS EV veya   Honda e gibi alışılmadık yerlerde şarj bağlantı noktaları olan araçlara hitap etmek için çok daha uzun olan bir 3m kablo içeriyor.  

Tesla, yeni V4 Supercharger'ın eski V3 ünitesiyle aynı olan 250kW'a kadar hızlarda şarj edebileceğini iddia ediyor. Bu, bir Tesla Model 3 Long Range'in yanı sıra yukarıda bahsedilen Model Y'yi sadece 27 dakikada %0-80 arasında şarj edebilir.

 
 

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Yeni Modeller Haberleri

Diğer Kampanyalar Haberleri

Diğer Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ