Renault ZOE ve Kangoo Z.E. Batarya Seçeneği

Kiralama yapmak istemeyip yerine elektrikli Renault'ları bataryalı almak isteyenler artık bataryayı da satın alabilecek.

Renault artık elektrikli modelleri olan Zoe ve Kangoo Z.E. için bataryaları aylık olarak kiralamak yerine bataryalı olarak satın alma opsiyonu sunuyor.

Yeni opsiyon İngiltere’de uygulanmaya başlandı fakat diğer tüm marketlere de yayılması bekleniyor. Normalde bataryalar için Renault’ya aylık kira ödemek gerekiyor.

Bataryalı araçları, kiralama opsiyonu ile alınan modellerden ayırmak için bataryalı alınan modellerin isminin sonuna bir -i eki getirilecek. Böylece aracın bataryalı olarak alındığı ve aynı batarya ile kullanıldığı ayırt edilebilecek.

Renault; batarya ile satın alındığında, batarya için 5 yıl/100,000 km , araç için ise 4 yıl/160,000 km garanti sunuyor.

Sadece araca sahip olmak isteyip batarya kiralama opsiyonu seçenler için aylık kiralama bedeli de indirilmiş. ZOE için batarya kiralama aylık £45’dan £25’a ; Kangoo Z.E. için ise £61+vergiden £33+vergiye düşürülmüş.

Elektrikli otomobiller pazarında Renault-Nissan ortaklığının %58’lik bir pazar payı bulunuyor. Renault-Nissan ortaklığında satılan elektrikli otomobil adedi ise 200.000.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

TIKLAYIN YOUTUBE KANALIMIZA ÜYE OLUN