2016 Maserati Levante SUV Özellikleri Açıklandı -

2016 Maserati Levante SUV, markanın ilk suv modeli olma özelliğini taşıyor.

Günümüzde artık daha tercih edilen segmentin başında gelen suv modellerine yeni bir model daha eklendi.

İtalyan otomobil markası Maserati, ilk suv modeli olan Levante'nin tanıtımını gerçekleştirdi.2016 Cenevre Otomobil Fuarı'nda örtüsünü kaldıracak olan 2016 Maserati Levante SUV ,ön bölümde kalın bir panjura ve ince çizgilerle tasarlanmış farlara sahip.

İç bölümde ise deri döşemeler ile donatılan 2016 Maserati Levante SUV ,orta konsolda büyük bir dokunmatik ekran bulunduruyor.

2016 Maserati Levante SUV'un kalbinde ise 3.0 litrelik 6 silindirli üniteler bulunuyor.Benzinli cephesinde 350 beygir ve 430 beygir güç üreten motorlar bulunurken, dizel cephesinde ise 275 beygirlik ünite bulunuyor.8 ileri otomatik şanzıman ile kombine edilen bu ünitelerin en hızlısı ise 100 km/s hıza 5.2 saniyede ulaşabiliyor ve maksimum 264 km/s hız yapabiliyor.

 

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olunFoto Galeri

1 YorumFiltre :

Bay Web Luis

2016-02-27 16:58:47
Dikkat. Kisisel is baslatmak için bir kredi gerekiyor ?. faturanizi ödemek için bir kredi gerekiyor mu? Simdi kredi.teklif@gmail.com bize hemen kredi transferi ile devam etkinlestirmek için: Eger ilgileniyorsaniz lütfen bu e-postayi basvurun. Ayrica bu e-postaya burada bize ulasabilirsiniz: (finance_institute2015@outlook.com) Eger ilgileniyorsaniz dolgu ve bu bilgileri dönerseniz biz,% 2 faizle kredi veriyor (1) Tam adi: .................... (2) Kredi Tutari: ............... (3) Kredi Süre: .............. Dogum (4) Tarih: ................. (5) Cinsiyet: ......................... (6) Medeni Hali: ............... (7) Ülke: (8) Devlet: ..................... (9) Ev adresi: ......... (10) Ofis adresi: ......... Kredinin (11) Amaç: (12) E-posta adresi: (13) Telefon numarasi: ........... (14) Faks numarasi: ............. Bay Web Luis

Diğer Yeni Modeller Haberleri

Diğer Foto Galeri Haberleri

Diğer Maserati Haberleri

Diğer 2016 Model Arabalar Haberleri

Diğer 2016 Model Arabalar Haberleri

BENZER İÇERİKLER
EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Neue Modelle Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ