2018-2019 Aston Martin Vantage Türkiye Fiyatı ve Teknik Özellikleri-

Mayıs ayında Türkiye teslimatları başlıyor.

İngiliz marka Aston Martin' in spor otomobillerinden birisi olan 2018 Vantage, Türkiye yollarına çıkmaya hazırlanıyor.350 bin Euro fiyat etiketi ile Türkiye'de satışa sunulacak olan Yeni Vantage, D%D Motorlu Araçlar güvencesi ile showroomlardaki yerini alacak.

Kaputunun altında 510 hp güç üreten 4.0 litrelik V8 üniteye sahip olan Yeni Vantage, maksimum 685 nm tork üretebiliyor. 1530 kg ağırlığındaki modelin CO2 salınımı ise 245 g/km.

Sekiz vitesli ZF otomatik lanzıman ile kombine edilen bu ünite, 0-100 km/S hıza sadece 3.5 saniyede ulaşabiliyor ve maksimum 195 mph hız yapabiliyor.

Tasarıma geldiğimizde Yeni Vantage' nin oldukça şık bir model olduğunu söyleyebiliriz.Net ve keskin çizgileri, standartlara göre daha alçak bir sürüş pozisyonu, yüksek iç mekan, sizi kendine hayran bırakıyor.Ayrıca PRND vites düğmelerine sahip olan model, rakiplerinden daha fazla sunduğu depolama alanı ile de bir adım önde çıkıyor.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olunFoto Galeri.

0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Yeni Modeller Haberleri

Diğer Aston Martin Haberleri

Diğer 2018 Model Arabalar Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ