2018 ADANA 6. ÇUKUROVA OTOSHOW Kaç Kişi Ziyaret Etti

Fuar büyük bir ilgi ile karşılaştı.

Ticari hareketliliğin yaşandığı 6. Çukurova Otoshow Fuarı’nda, her segmentten otomobil, SUV, 4x4, hafif ticari araçlar, kamyonetler ve pick-up’lar sergilendi. Otomobil tutkunlarının heyecanla takip ettiği Fuar, ilgililerin yoğun ilgisi ile sona erdi. Otomotiv Distribütörleri Derneği ve Çukurova Yetkili Otomobil Satıcıları Derneği işbirliği ile gerçekleştirilen Fuar; Adana Valiliği, Adana Büyükşehir Belediyesi, Çukurova Fuarcılık A.Ş. desteği ile düzenlendi. 5 yıllık bir aradan sonra açılan 6. Çukurova Otoshow Fuarı, bölgede büyük ses getirdi. Her segmentte aracın sergileneceği fuar, 6 gün boyunca ziyaretçilerini ev sahipliği yaptı.

 

Yeni araçlar tanıtıldı

Çukurova Otoshow Fuarı’nda otomobil firmaları yeni araç lansmanlarını da gerçekleştirdi. Mitsubishi, Mercedes-Benz, Dacia ve Volkswagen lansman yaptı. Mitsubishi L200 Blizzard aracı ile Türkiye lansmanını gerçekleştirirken Mercedes-Benz ise CLS 400D 4Matik AMG aracını görücüye çıkardı.Volkswagen yeni ticari aracı Crafter’ı tanıtırken Dacia ise yeni Dacia modellerini sergiledi. Her bütçeye hitap eden Fuar’da, dış alanda 2. el araç satış noktaları da kurularak 2. El araç arayanlar için de en iyi alternatifler sunuldu.

 

Drift şova büyük ilgi

6. Çukurova Otoshow Fuarı kapsamında 29 Nisan Pazar güzü 13.00 ile 17.00 arasında Otofest düzenlendi. Otofest kapsamında Oral Güler drift şov yaptı. 20 araçlık şovu binlerce kişi izledi. Yürekleri ağızlara getiren şov, büyük beğeni topladı.

Klasik araç müzesi fuarın gözdesi

Fuar’da klasik araçlar da sergilendi. TÜYAP Adana Klasik Araç Müzesi’ndeki yaklaşık 40 araç, ziyaretçileri tarihte küçük bir yolculuğa çıkardı. 50-60-70 model araçların sergilendiği Fuar’da, eski ve yeni araçlar bir araya geldi. Fuarda, klasik araçların yanı sıra vosvoslar da büyük ilgi topladı.

Üniversiteler de araçlarını sergiledi

Fuar’da; Çukurova ve Mersin Üniversitesi Mühendislik Fakülteleri öğrencileri kendi yaptıkları elektrikli araçları sergileme imkanı buldu. Mersin Üniversitesi Encülüs, Myrtys ve Regma adlı araçlarını ile fuara katılırken Çukurova Üniversitesi hidrolik ile çalışan araçları ile büyük ilgi topladı.0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Haberleri

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.