2018 Continental Kış Lastiği 4 Al 3 Öde Kampanyası-Kasım, Aralık

Continental, 2018' in son kampanyasını başlattı.
16-11-2018 11:45 - 16798 Okundu

Dünyanın en büyük uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental, kış sezonuna özel “4 Al 3 Öde” kampanyası düzenliyor. 16 Kasım – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında sa.tın alınan Continental marka binek, 4x4 ve hafif ticari lastiklerde geçerli olacak kampanya kapsamında, Yapı Kredi Worldcard’a özel 7 taksit imkanı da sağlanıyor.

Continental ayrıca değiştirilen lastikleri bir sonraki sezona kadar güvenle saklayarak da, sürücüleri büyük bir zahmetten kurtarıyor.

Continental, havaların soğumaya başlamasıyla araçlarını kışa hazırlayan ve lastiklerini değiştirmek isteyen kullanıcılarına özel “4 Al 3 Öde” kampanyasına* imza atıyor. 16 Kasım- 31 Aralık tarihleri arasında geçerli olan kampanya ile Continental marka 4 adet binek, 4x4 veya hafif ticari lastik alacak olan herkesi 4 al 3 öde fırsatı bekliyor. Üstelik Yapı Kredi Worldcard ile peşin fiyatına 7 taksit imkânı da sağlanıyor. Ayrıntılı bilgi için www.continental-lastikleri.com.tr. adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Continental’den lastik saklama hizmeti

Mevsimine uygun lastik kullanımının hem bireysel hem toplu trafik güvenliğinin sağlanması için önemini vurgulayan Continental, kullanıcılarına konusunda uzman ve donanımlı Continental yetkili satıcılarında uygun koşullarda ve güvenli Lastik Saklama Hizmeti de sunuyor. Bu hizmetle lastiklerinin durumuyla ilgili bilgilendirilen kullanıcılar, üst seviyede montaj hizmeti de alabiliyor.

 

*Kampanya 16 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında kampanyaya katılan yetkili satıcılarda geçerlidir. Kampanya, stoklarla sınırlıdır ve başka kampanya ile birleştirilemez. Kampanya internet satışlarını kapsamamaktadır.