2020 Renault Talisman Özellikleri Açıklandı, Fiyat Listesi-

Renault Talisman makyajlandı.

Renault' nun D segmentindeki lüks modeli Talisman, 2020 model yılı için makyajlandı.  Ufak bir estatik operasyonundan geçen model, dış tasarımdan çok kabuğunun altında değişimler yaşamış.

Ön bölümde radyatör ızgarasının tasarımını değiştiren Renault, opsiyon listesine artık matrix led farları da eklemiş. Arka bölümde ise farların grafikleri değiştirilmiş. Ayrıca led stoplar ve yeni krom süslemeler Talisman'a daha modern bir hafa katmış. Gövde rengi seçeneklerini de arttıran model, 17 inç'ten 19 inçe kadar uzanan yeni jant seçenekleri ile de donatıldı.

KABİN ÖZELLİKLERİ

Yeni Talisman' ın iç kısmında da makyajlama yapıldı. 10.2 inçlik multimedya ekranı, kişiselleştirilebilir gösterge paneli ve GPS, Yeni Talisman' ın özellikleri arasında.

Aydınlatma menzilini %50 oranında iyileştirdiğini belirten Renault, yeni Talisman'a otoyol ve trafik asistanı ile Aktif acil durum fren sistemi de entegre ettiğini paylaştı.Böylece 2020 Talisman artık Seviye 2 otonom sürüş kabiliyetine kavuşmuş oldu.

MOTOR SEÇENEKLERİ

Yeni Talisman' ın kaputunun altında 1.3 TCE motor (160 hp), 1.8 TCE motor (225 hp) ve 1.7 dci motor (120 ve 150 hp) seçenekleri ile satışa sunulacak. Motorların vites kombini ise 7 ileri EDC.

Touch 1.3 TCe EDC 160 bg 250.000 ₺

 

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olunFoto Galeri.

0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Yeni Modeller Haberleri

Diğer Foto Galeri Haberleri

Diğer Video Galeri Haberleri

Diğer 2020 Model Arabalar Haberleri

Diğer 2021 Model Arabalar Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ