2021 Maserati Levante Özellikleri Ne Olacak-

Kameralar tarafından görüntülendi.

2016 yılında piyasaya çıkan ve çok fazla talep görmeyen model Levante, 2021 model yılı için yenileniyor. İtalya'daki üretim fabrikasının bahçesinde görüntülenen yeni Levante, muhtemelen çok büyük değişiklikler ile gelmeyecek.

Araca dikkatlice baktığımızda  stop lambalarında hafif bir kamuflaj görüyoruz. Böylece yeni modelin stop lambalarını hafifçe değiştireceğini söyleyebiliriz. 

Dış tasarımda başka bir farklılık görünmüyor.Ancak kabinde ön konsolu kaplayan bir örtü bulunuyor.. Bu da asıl değişikliklerin kabinde olacağını gösteriyor. Bilgi-eğlence sisteminin de güncelleneceğini tahmin ediyoruz.

MOTOR ÖZELLİKLERİ

Yeni modelin kaputunun altında muhtemelen 4.0 litrelik V8 ünite yer alacak. 590 beygir gücünde olacak ve selefine göre daha düşük bir yakıt tüketimi sunacak.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Maserati Haberleri

BENZER İÇERİKLER
EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Neue Modelle Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ