2022 Skywell ET5 Türkiye Fiyatı ve Teknik Özellikleri-

Yeni bir marka daha Türkiye'ye giriş yaptı.h

Çin'den gelen markalara bir yenisi daha eklendi. Skywell isimli marka, yeni elektrikli suv modelini ülkemizde satışa sundu.

Skywell ET5 adı verilen yeni model, 520 km'ye kadar menzil mesafesi sunuoyor. 555 bin TL'lik başlangıç fiyatı ile çok da ideal olmayan bir araç olduğunu kanıtlayan model, 3 farklı donanım paketine sahip.

4.698 mm uzunluk, 1.908 mm genişlik, 1696 mm yükseklik ve 2.800 mm’lik aks mesafesi aracın klasik bir suv modeli olduğunu kanıtlıyor. 467 litrelik bagaj hacmi de ortalama bir depolama alanı denilebilir. Koltuklar katlandığında ise bagaj hacmi 1141 litreye çıkıyor. 

Kaputunun altında 150 kw' lik elektirkli ünite yer alıyor. Bu ünite 0-100 km/s hızlanmasını 7.9 saniyede tamamlayabiliyor. 520 km'ye kadar ise şarj olmadan gidebiliyor. Aracın garantisi ise 8 yıl-150 bin km. Garantinin Ulu Motor tarafından yapıldığını da belirtelim.

Sürücü destek sistemleri arasında hız uyarlanabilir hız sabitleme ACC, şeritte kalma yardımcısı LKA, entegre seyir yardımcısı ICA, trafik hız sınırı tanımlama TSR, otomatik park APA ile otomatik kısa ve uzuun far yardımcısı bulunuyor. 

  • SKYWELL ET5 COMFORT 555.000
  • SKYWELL ET5 PREMIUM PLUS 762.000
  • SKYWELL ET5 PREMIUM 731.950

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Yeni Modeller Haberleri

Diğer Foto Galeri Haberleri

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ