2023 BAIC BJ60 Özellikleri Açıklandı-

Çinli marka, Toyota Land Cruiser'a benzeyen modelinin örtüsünü kaldırdı.

Son yıllarda Çin merkezli otomotiv markaları, büyük bir ilerleme kaydettiler. Bunun son örneği ise BAIC BJ60  oldu. Hem arazi kabiliyeti hem de ekonomik sürüş tek bir modelde toplanmış diyebiliriz.

Tasarımında Toyota ve Jeep çizgileri kullanan BAIC BJ60 , hibrit motor teknolojisi sayesinde ekonomik bir yakıt tüketimi sunuyor. 5020 mm uzunluğunda, 1925 mm genişliğinde ve 1955 mm yüksekliğinde olan modelin aks mesafesi ise 2820 mm. Önden bakıldığında Jeep modellerini andıran BAIC BJ60 , arkadan bakıldığında ise Toyota Land Curiser modelini andırıyor. 

Kabine geçildiğinde ise ilk dikkat çeken 12 inçlik multimedya ekranı oluyor. Ayrıca ısıtmalı koltuklar, aydınlatma sistemi, panoramik tavan ve daha fazlası bizleri bekliyor. 

BAIC BJ60'ın kaputunun altında 1000 km'ye yakın menzil mesafesi sunan bir hibrit ünite bulunuyor. Bu ünite 0-100 km/s hızlanmasını 6 saniyede tamamlıyor. 

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Yeni Modeller Haberleri

Diğer Haberleri

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ