Aston Martin İflas Bayrağı Çekebilir-

Son yatırım da işlerin düzelmesini sağlayacak gibi görünmüyor.

Zor zamanlardan geçen Aston Martin'e bir de koronavirüs darbesi geldi. Otomotivde krizin giderek derinleşmesi Aston Martin gibi büyük otomotiv markalarını da etkilemeye başladı.

Automotive Nevw Europe'da çıkan habere göre, Aston Martin, 536 milyon Sterlin' lik bir destek aldı.Ancak bu paranın da bazı kurallara göre kullanılması gerektiği için tam ilaç görevi göremeyeceği belirtildi.

Üretimde ve talepte sıkıntılar yaşayan şirketin hisse değerleri %10 civarında düşüş göstermişti. Son bir seneye bakıldığında ise hisse değeri %60 oranında geriledi.

2018 yılında halka edilen İngiliz marka, o seneden bu seneye kadar ise %89 oranında değer kaybetti. Şimdilik nakit sıkıntısı olmayan markayı bu salgının çok fazla ve derinden etkileyeceği belirtiliyor.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun1 Yorum
4/5 Toplam 1 Oy Kullanıldı
Kullanıcılara göre bu araba İyiFiltre :

Mehmet

İyi 2020-04-06 00:53:53
Iyidir

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Aston Martin Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ