Benim Harley’im ile Kendini Göster

Benim Harley’im yarışması için son başvuru tarihi 31 Temmuz 2015.

Dünyanın efsanevi motosiklet ve motosiklet aksesuarları markası Harley-Davidson tarafından geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen ‘‘Benim Harley’im’’ yarışmasında ikinci yıl heyecanı başlıyor. Yarışma kapsamında Harley Davidson sahipleri, modifiye ettikleri ve kendi imzalarını taşıyan birbirinden orijinal Harley-Davidson modelleri ile yarışacak. Harley severler tarafından büyük ilgi toplayan yarışmanın ikincisi için son başvuru tarihi ise 31 Temmuz.

Harley-Davidson tarafından Türkiye’de ikincisi düzenlenecek “Benim Harley’im’’ yarışması bu yıl da Harley Davidson tutkunlarına yaratıcılıklarını ispat etme fırsatı sunuyor.

Tüm Türkiye’den Harley Davidson sahiplerinin kişiselleştirerek kendi tarzlarını yansıttıkları Harley’leri ile 31 Temmuz tarihine kadar başvurabilecekleri yarışmanın lokal finalleri 5 Eylül tarihinde Harley Davidson İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya bayiilerinde düzenlenecek. Katılımcılar Street, Performance ve Touring kategorilerinin yanı sıra İzleyici Özel Ödülü’nün de sahibi olmak için birbirleriyle yarışacak. 3 Ekim’de İstanbul’da gerçekleştirilecek ulusal finalde ise lokal finalistler karşı karşıya gelecek.

Motosiklet severlerin tutkuyla bağlı olduğu Harley-Davidson, motosiklet tutkunlarına karakterlerini yansıtan ve kendi imzalarını taşıyan modelleri yaratma imkanı veriyor.Harley-Davidson ‘nın sınırsız modifiye seçeneği sayesinde motosiklet tutkunları, sıradanlıktan sıyrılıp kendilerine özel eşsiz modellerini yaratabiliyor. Birçok Harley-Davidson orijinal parça ve aksesuar seçeneği ile Harley severler motosikletlerini 10000’den fazla farklı şekilde modifiye edip ruhlarındaki tutkuyu ve hayal güclerini bütün dünyaya gösterebiliyorlar.

Motorlarını tutkuyla ve hayal güçleriyle modifiye eden ya da etmek isteyen Harley severler, yarışma ile ilgili daha fazla bilgiye en yakın Harley Davidson bayilerinden ulaşabilirler.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

TIKLAYIN YOUTUBE KANALIMIZA ÜYE OLUN