Ferrari, Yeni Hibrit Motorunu Test Etmeye Başladı-

Muhtemelen bu sene sonunda yeni motor ve model ile tanışacağız.

Ferrari, sene sonuna kadar 2 yeni model tanıtmaya hazırlanıyor. Elektrikli motorlara geçme sürecinde olan marka, test araçlarında bu motorları da denemeye başladı.

Fiorano yarış pistinde yeni bir motor teknolojisini test eden marka,  test aracı için 488 modelinin prototipini kullanıyor. Uzaktan görüntülendiği için yayınlanan videolarda aracın nasıl bir motora sahip olduğu duyulamıyor. Ancak yurt dışı kaynaklarına göre bu araçta V6 ünite kullanılacak. Emisyon kısıtlamaları nedeniyle ince eleyip sık dokuyan İtalyan marka, aynı şekilde V12 motorunu da güncelleyecek.

Yeni spor araçları ile elektrikli motorları kombine ederek yüksek performans elde etmeyi hedefleyen marka, bakalım bu hedefinde ne kadar başarılı olacak.Bilindiği gibi elektrikli modellerde performans ne kadar artarsa, aracın şarjı daha çabuk bitiyor ve menzil mesafesi daha da kısalıyor.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Ferrari Haberleri
EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Neue Modelle Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ