Genesis GV70 LA Auto Show'a Geliyor-

Genesis, Electrified GV70'i Los Angeles Otomobil Fuarı'nda sergileme planlarını duyurdu.

 Hyundai'nin premium  markası Genesis, yeni modelleri için Los Angeles Fuatı'nda olacağını belirtti. Bu modellerden biri de elektrikli GV70 olacak. Elektrikli crossover, LED aydınlatma ünitelerine ve gizli bir şarj portu barındıran tamamen kapalı bir ızgaraya sahip olacak gelecek.

İçeride 8 veya 12,3 inç dijital gösterge paneli ve 14,5 inç bilgi-eğlence sistemi bekliyoruz. Üst düzey versiyonlarda, ısıtmalı ve havalandırmalı ön koltuklar, ısıtmalı arka koltuklar ve kablosuz telefon şarj cihazı dahil olmak üzere çeşitli olanaklar yer alacak. Ayrıca sekiz hoparlörlü bir ses sistemi ve bir parmak izi doğrulama sistemi de kabinin diğer özelliklerinden olacak.

Yeni model, 77,4 kWh pil paketi ile güçlendirilecek. Bu motor sayesinde 429 hp ve 700 Nm tork üreten ortaya çıkacak.

Crossover ayrıca, pilin 20 dakikadan daha kısa sürede %10'dan %80'e çıkmasını sağlayan 350 kW DC hızlı şarj özelliğine de sahip olacak.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Yeni Modeller Haberleri

Diğer Foto Galeri Haberleri

Diğer Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ