Lamborghini Essenza SCV12 Özellikleri Açıklandı-

V12 ünite kendine hayran bırakıyor.

İtalyan marka bugüne kadar ürettiği en güçlü motorunu Lamborghini Essenza SCV12'de kullanmaya başladı. Uzun süredir beklediğimiz bu model, sonunda örtüsünü kaldırdı.

Sınırlı sayıda üretilecek olan Lamborghini Essenza SCV12, malesef sadece pistlerde görülecek türden bir araç. Lamborghini'nin bugüne kadar ürettiği en güçlü motor ile hayat bulan Lamborghini Essenza SCV12, yarış araçlarında gördüğümüz aerodinamik özellikler ile donatıldı. Böylece aracın peformansı daha da arttırılmış.

V12 ünite ile 842 hp güç üretebilen Lamborghini Essenza SCV12, 6 ileri otomatik şanzıman ile kombine ediliyor. Yere basma kuvvetini de arttıran marka, aracın 250 km/s hızda yere basma kuvvvetinin 1200 kg olduğunu açıkladı.

Bu özel araç için özel hizmet sunan Lamborghini, araç sahiplerinin araçlarını dünyanın neresinde olurlarla olsunlar izleyebileceği bir sistem de hediye ediyor. Squadra Corse adı verilen bir departman kuran şirket, böylece araçların güvenliğini üst düzeyde sağlıyor.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Lamborghini Haberleri

BENZER İÇERİKLER
EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Neue Modelle Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ