Maserati Gelecek Planlarını Açıkladı-

FCA, Maserati markasıyla ilgili tüm hayal kırıklıklarını geride bırakarak, markanın imajına sadık kalan yeni modeller üreteceğini belirtiyor.

İtalyan otomobil üreticisi aynı zamanda GranTurismo markasının yerini hibrit motora sahip Alfieri markasına bıracak.Kısacası yeni hibrit coupe modelleri artık Alfieri Coupe modelleri olarak anılacak.

Maserati'ye göre, Alfieri 300 km / s  hıza sahip olacak ve aktif aerodinamik, tork vektörü ve üç motorlu E-AWD sistemi sayesinde sıfırdan 100 km / s hıza 2 saniyede çıkacak.Ayrıca bu modellerde 800V' lik bataryalar, hızlı şarj süreleri, uzun menzil gibi özellikler olacak.

Toplamda 8 yeni hibrit araç ve 4 elektrikli araç satışa sunulacak.Bu araçlar 3. seviye otonom sürüş teknolojisine de sahip olacak.

Genel olarak, gelecekteki Maserati modelleri, Porsche ve Tesla gibi markaların modelleri ile rekabet edecek. Hem yüksek teknoloji hem de yeni pil teknolojilerini birlikte sunacaklar.

Türkiye'de sadece özel showroomlarda satışta olan Maserati, Euro' nun fazla yükselmesiyle artık fiyatlarını neredeyse ikiye katladı.Bu nedenle Türkiye satışları ister istemez düşen Maserati bakalım yeni modelleri ile yeniden Türkiye yollarındaki yerini alabilecek mi.

 

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Maserati Haberleri

BENZER İÇERİKLER
EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Neue Modelle Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ