Yeni 2014 Tata XENON

Mükemmel Dengenin Tutkunu Olacaksınız
08-09-2014 14:38 - 22212 Okundu

Mükemmel Dengenin Tutkunu Olacaksınız

Xenon etkileyici görünümü, kuvvetli ve dayanıklı yapısı ile güvenle yol almanızı sağlar. En zor işleri sizin için yapar. Çağdaş çizgisi, geliştirilmiş motor teknolojisi ve gücü, üst seviye iç mekan konforu ve rahatlığı, geliştirilmiş direksiyon ve araç hakimiyeti sayesinde hem şehir içi hem de arazi için ideal bir araçtır.

Performansın Tutkunu Olacaksınız

Sağlam, güçlü ve çalışkan. Yeni Xenon gücünü doğasında alıyor. 2.2 litre, Dicor Dizel motor 140 ps saf güç üretiyor. Sıradışı gücüyle Xenon sizi çok heyecanlandıracak. O'nun vahşi doğasında kaybolacaksınız.
Xenon 2.2 L Dicor, Euro IV motoruyla çok düşük emisyon değerine sahip, Common Rail Dizel teknolojisi, yakıt sarfiyatını minimum seviyede tutarken, hangi hız aralığında olursa olsun, maksimum güç ve tork sağlar. Aynı zamanda motorun şaşırtıcı şekilde sessiz çalışmasını garanti eder.

Güvenliğin Tutkunu Olacaksınız

Xenon, darbeyi emen şasi ve kasa yapısı, yan kapı barlarıyla yolcularına tam güvenlik sağlar. Torsiyon barlı çift wishbone ön ve yarı eliptik yaprak makaslı arka süspansiyon ile maksimum yüklemede bile mükemmel denge ve yol tutuş sağlar. Düşük dönüş yarıçapı ile dar ve kalabalık yerlerde güçlü manevra kabiliyeti sizi şaşırtacak. Kilitli diferansiyel (LSD), off-road deneyimlerinizde çekiş gücünü daha efektif dağıtmasıyla yol durumuna en uygun sürüşü sağlamak için size yardımcı olur.

Çarpıcı Dizaynın Tutkunu Olacaksınız

Çarpıcı, sıradışı ve saldırgan Yeni Xenon tam anlamıyla sizi cezbedecek. O'nu kelimelerle anlatmak yetersiz, Xenon'un farkını deneyerek keşfedin.
Etkileyici yüzü, geniş jant ve lastikleri Xenon'a çağdaş bir görünüm kazandırmakla birlikte yollara hükmeden bir duruş sergiler.
Zevkli ve zarif döşenmiş gösterge paneli, bardak tutacağı, saat, Radyo-CD çalar, elektrikli camlar, elektrikli yan aynalar ve polen filtreli HVAC (Isıtma ve klima) yolculuğunuzu daha keyifli hale getirir.