Yeni 2020 Lamborghini Aventador Fiyatı ve Özellikleri Belli Oluyor

İtalyan marka, yeni nesil Aventador’ un fiyatını 2,5 milyon dolardan başlatacak.

Geçtiğimiz dönemde tanıtılan Aventadır Superveloce Jota, otomotiv gündemi oldukça meşgul etmişti. Herkes tarafından konuşulan bu model, insanlar üzerindeki etkisini de yavaş yavaş kaybetmeye başladı.Lamborghini de dikkatleri yeniden üzerine çekmek için Lamborghini Aventador’ un yeni nesli ile ilgili birtakım bilgiler yayınladı.

Lüks markanın tarihinde hibrit motor kullanan ilk model olacak olan Lamborghini Aventador, 2014 YILINDA düzenlenen Paris Otomobil Fuarı’nda konsept olarak tanıtılmıştı.

Asterion kadar performans göstermese de yeni Lamborghini Aventador, yüksek performansı ile dikkat çekecek. 838 hp’ lik bir motora sahip olması beklenen yeni model, hibrit ünitesi ile sadece 49 hp güç üretebilecek.

1963 yılında kurulan Lamborghini, bu modelinden de sadece 63 adet üretecek.Böylece kuruluşuna özel bir model gibi bu aracı piyasaya sürecek.

2.5 milyon dolar fiyat etiketi ile piyasaya sürülecek olan yeni Lamborghini Aventador, 2018 sonuna doğru üretilecek ve 2019 yılının ikinci yarısından itibaren de teslimatlara başlayacak.0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Haberleri

Diğer Lamborghini Haberleri

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.