Yeni Ford Tourneo Connect

Farklı kombinasyonlarda oturma düzeni ve akıllı teknolojileriyle sınıfının en az yakan ticari aracı Yeni Ford Tourneo Connect gücünüze güç katacak.
26-08-2014 13:51 - 23071 Okundu


Şık pratiklik
Formunu Ford Kinetik Tasarım'dan alan Tourneo Connect şık tarzı ile çok yönlülüğünü akıllı biçimde bir araya getiriyor. Çağdaş görünüşünün altında esnek oturma düzeni ve mükemmel bagaj alanı sunuyor. Aerodinamik profili, füme yan camları ve yerleşik göstergeli yan aynaları gibi özellikleri sayesinde hem görünüş, hem duygu olarak size 'lüks' bir ticari araç sunuyor. 

Nitelikli işçilik ve ayrıntılara gösterilen özen, uzun ömürlü kaliteli malzeme ve aracın bakımını kolaylaştıran, tamir maliyetini azaltan tasarımıyla tamamlanıyor.


Her yerde akıllı eşya bölmeleri
Tourneo Connect size mümkün olabildiğince geniş bir eşya alanı sağlayacak şekilde tasarlandı. Araçta bulunan birçok eşya bölmesi arasında, gösterge panelinin sürücü ve yolcu taraflarında bölmeler, ön kapılarda 1,5 litrelik şişe gözleri, zemin bölmeleri, hatta 'uçak tarzı' baş üstü dolapları yer alıyor.


Konforlu ve kullanışlı ön koltuklar
Birçok araçta bulunan koltuk sistemlerinden farklı olarak Tourneo Connect'in yolcu koltuğu "katlanır masa' tasarımına sahip. Arka koltuklar da katlandığında veya çıkarıldığında aracınıza uzunluğu boyunca eşya yerleştirebilirsiniz.

Güvenli ve esnek arka koltuklar
Tüm arka koltuklarda yerleşik baş dayanağı ve tabii ki herkesin güvenliği için 'bel ve omuz' bölgelerini koruyan emniyet kemerleri bulunuyor. 60/40 oranında katlanabilen koltuk arkalıkları aynı zamanda öne veya arkaya kaydırılabiliyor; daha geniş eşya alanı istenirse de çıkarılabiliyor. Grand Tourneo Connect modelinde, arka koltuklar ayak boşluğuna düz olarak katlanarak daha fazla eşya alanı elde edilebiliyor; isteğe bağlı üçüncü koltuk sırasında da koltuk arkalıkları 50/50 oranında tam olarak.


Çocuklarınızın güvenliğini sağlamanın daha kolay bir yolu
İkinci sıranın dış koltuklarında bulunan ISOFIX sabitleme noktaları sayesinde son model taşınabilir çocuk koltukları kolayca bağlanır.