Yeni Maserati Ghibli Ermenegildo Zegna Edition-

En Son Haberler Maserati Ghibli Ermenegildo Zegna Edition Paris Otomobil Fuarı' nda görücüye çıktı.

Dünyada spor otomobil kavramını lüks ve prestijle birleştiren Maserati, ünlü İtalyan moda tasarımcısı Ermenogildo Zegna ile markanın 100. yılına özel sadece 100 adet ürettiği Quattroporte modelinin ardından, şimdi de yeni 4 kapılı sedanı, Ghibli’yi sınırlı sayıda (Limited Edition) üretmek için bir araya geliyor. İtalyan modasından seçkin izler taşıyan Ermenogildo Zegna konsepti ile zenginleşen, dinamik ve modern görünümüyle, tamamıyla yeni ve özel bir tasarım anlayışını temsil eden Maserati Ghibli S Q4, Paris Otomobil Fuarı’nda ilk kez dünya kamuoyuna tanıtıldı.

Ermenegildo Zegna ile işbirliği içinde tasarlanan Maserati Ghibli S Q4, dinamik ve modern görünümüyle yeni ve özel bir ürün sunuyor. Lüksü detaylarda görenleri hedefleyen araç, gelecekteki yeni ürün serileri de göz önünde bulundurularak üretildi.

Fuarın uluslararası basın mensupları ile 2 Ekim Perşembe günü Maserati standında bir araya gelen Maserati CEO’su Herald Wester, “Burada Maserati ve Ermenegildo Zegna’nın devam edecek, otomobil üretiminde klasik şemaların dışına çıkacak bir işbirliğini görüyorsunuz” dedi.

Ermenegildo Zegna Grubu Başkanı Gildo Zegna ise “Bir yıl önce başlayan işbirliğimizin doğal gelişimini bu araçta görebilirsiniz. Mutluyum ki, geleneksel İtalyan endüstrisinin iki tarihi markası olarak ‘İtalyan Malı’nın mükemmelliğini ortaya koyuyoruz.” diye konuştu.

Maserati Ghibli Ermenegildo Zegna Edition modelinin yeni üç katlı boyayla kaplı gövdesinin yanı sıra 20″ jantları da özel geliştirilmiş bir renkte sunuluyor. İçeride ise her iki markanın ‘en iyi deri’ ve ‘kıymetli Zegna ipliği’ gibi öne çıkan değerleri uyum içinde göze çarpıyor.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olunFoto Galeri.

0 YorumFiltre :

Diğer Yeni Modeller Haberleri

Diğer Foto Galeri Haberleri

Diğer Haberleri

Diğer Konsept Arabalar Haberleri

Diğer Maserati Haberleri

BENZER İÇERİKLER
EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Neue Modelle Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ