Yerli Otomobil TOGG' un Fiyatı Yüksek Olabilir-

2022 yılı sonunda seri üretime girmesi hedefleniyor.

Son yıllarda bizi en çok heyecanlandıran konuların başında gelen TOGG ile ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor. 2022' nin sonuna üretime girmesi planlanan TOGG, fiyatı konusunda da bizleri meraklandırmaya devam ediyor.

Sputnik kaynaklık bir haberde, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank' ın  “Aracın fiyatı şu andan belli değil. Şunun sözünü veriyor arkadaşlar. Araç kendi sınıfında Türkiye’deki araçlarla yarışacak bir fiyattan piyasaya çıkacak." ifadelerine yer verildi.

Bu açıklamadan yola çıkarsak, yeni TOGG' un lüks ve donanımı yüksek bir model olacağını tahmin ediyoruz. Rakiplerinin fiyat skalasını 2023 döviz kurlarına göre düşünecek olursak, en az 500-600 bin TL civarında olacaktır. Bu fiyatlar da muhtemelen piyasanın üzerinde olacaktır.Ancak bu rakamlar şimdilik tahmin olduğu için TOGG' ın gerçek fiyatı için en azından 2022 yılını beklememiz daha doğru olacaktır.

İlk olarak suv olarak gelecek olan TOGG, 2023'ten sonra sedan olarak da yollara çıkacak. Bu da fiyatların biraz daha düşmesini sağlayacaktır.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

BENZER İÇERİKLER
EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Neue Modelle Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ