2019 Cadillac XT6 Özellikleri Açıklandı-

Marka yeni modelini sıfırdan geliştirdi.

Amerika menşeili Cadillac, yeni suv modeli 2019 Cadillac XT6' nın örtüsünü kaldırdı. 3 sıralı koltuk sistemi ile gelen model, XT5  ve XT7 modellerinin arasında konumlandırıldı.

3. sıra koltuklarının Audi Q7' den daha iyi diz ve baş mesafesi sunduğunu belirten marka,  Infiniti QX60 gibi bir modelden bile daha geniş bir ortam sunuyormuş. Standart olarak 7 kişilik olan modelin, koltuk sisteminde elektrik teknolojisini de standart olarak veriyor.

2019 Cadillac XT6' ın diğer özellikleri arasıda otomatik fren sistemli çarpışma uyarıcısı, kör nokta asistanı, şerit takip asistanı, adaptif hız sabitleyici, çevresel görüş kamerası, gece görüşü, head-up display gibi donanımlar yer alıyor. Ayrıca Super Cruise adı verilen bir otonom sürüş teknolojisi de bulunuyor.

Kabinde ise kablosuz şarj özelliği, 8 inçlik multimedya sistemi, android auto, apple car play, 14 hoparlörlü Bose ses sistemi gibi özellikler yer alıyor.

MOTOR

Yeni modelin kaputunun altında 3.6 litrelik ünite yer alıyor. 310 hp güç üretebilen araç, 9 ileri otomatik şanzıman ile kombine ediliyor.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Cadillac Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ