2019 Lamborghini Aventador SVJ Roadster Fiyatı ve Özellikleri

İtalyan marka, yeni modelinin farklı bir versiyonunu tanıttı.

Yüksek performanslı bir Aventador isteyenler için Roadster versiyon geldi. Cenevre Otomobil Fuarı'nın en dikkat çekici modellerinden birisi olan 2019 Lamborghini Aventador SVJ Roadster , artık üstü açılabilir olarak satın alınabilecek. 

Standart modele göre 50 kg daha ağır olan model, 1575 kg ağırlık ile yollara tekerlek basacak. Bu ağırlık da 0-100 km/s hızlanmasının 2.9 saniye olmasına neden oluyor.Standart modelde ise 0-100 km/s hıza 2.8 saniyede ulaşılabiliyor.

Coupe model ile aynı sürüş dinamiklerine sahip olan model, yol tutuş kabiliyeti ile de dikkat çekiyor. V12 ünite ile gelen model, coupe versiyonu gibi 770 hp güç üretebiliyor.Ancak böyle bir aracın otomatik bir tenteye değil elde takılan bir tenteye sahip olduğunu da belirtelim. Performanstan ödün vermemek için böyle bir seçim yapan şirket, tentenin çıkarma ve takma işleminin saniyeler sürdüğünü belirtiyor.

Sadece 800 adet üretilecek olan model, 574 bin dolardan başlayan fiyatlar ile satışa sunulacak. Türkiye'de büyük ihtimalle 3 milyon TL'nin üzerinde bir fiyat etiketine sahip olacaktır.Foto Galeri.

1 Yorum
1/5 Toplam 1 Oy Kullanıldı
Kullanıcılara göre bu araba KötüFiltre :

Fethiye

Kötü 2019-03-07 21:35:52
Renault

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Foto Galeri Haberleri

Diğer Haberleri

Diğer Lamborghini Haberleri

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.