2020 Lamborghini Huracan' ın Yeni Görselleri Yayınlandı

Aracın yakın zaman içinde tanıtılması bekleniyor.

İtalyan marka Lamborghini, Huracan modelinin yenisi için çalışmalara başladı. Otomobile ait ilk teaser görüntülerini de paylaşan Lamboghini, böylece geri sayımı başlatmış oldu.

Yayınlanan görsellerde aradın led gündüz farlarına dikkat çekiyor. Ayrıca farları da yakından görebiliyoruz.Selefine göre daha agresif bir tasarım ile gelecek olan 2020 Lamborghini Huracan, tamponda da değişiklikler yaşayacak.Ayrıca hava girişleri şuanki Huracan'a töre biraz daha köşeli bir tasarım ile gelecek.

Daha önce kamuflajlı olarak görüntülenen 2020 Lamborghini Huracan' ın tam tasarımını henüz göremiyoruz. Ancak arka bölümde çift egzoz sisteminin de yer alacağı farklı bir tasarım kullanlılacak. Arka bölümde büyük ihtimalle yeni bir difüzör ve ekstra hava girişleri göreceğiz.

2020 Lamborghini Huracan' ın kaputunun altında 5.2 litrelik V10 ünite kullanılacak.Bu ünite 610 hp gücünde olacak ve 560 nm tork üretebilecek.0-100 km/s hızlanması ise 3.2 saniye sürüyor.Hız kadranında maksimum 325 km/s görülebiliyor.0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Lamborghini Haberleri

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.