2021 Ferrari Omologata Özellikleri Açıklandı-

2 senelik geliştirmenin ardından ortaya çıktı.

Ferrari' nin yeni modeli Ferrari Omologata örtüsünü kaldırdı. v12 motor ile gelen 2021 Ferrari Omologata, sadece Avrupa pazarına özel olarak geliştirildi. 

Rosso Magma adı verilen özel bir kırmızı gövde rengi ile gelen model, karbon detayları ile daha süslü bir model haline gelmiş. El işçiliği ile üretilen Ferrari Omologata, oval ön ızgarası ve arka cam üzerindeki yatay çıtaları ile özel bir model olduğunu kanıtlıyor.

Yeni Ferrari Omologata' nın kaputunun altında  6.5 litrelik ünite yer alıyor. Bu motor 800 hp güç ve 718 nm tork üretebiliyor. Ancak satışa yakın zaman içinde bu değerler biraz daha değişebilir. 

Yeni Ferrari Omologata' nın fiyatı henüz netlik kazanmadı.Ancak Amerika'daki 340 bin dolar değerindeki versiyonundan daha fazla bir fiyata sahip olacağına kesin gözle bakılıyor.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun1 YorumFiltre :

Enes Kaya

2021-03-30 15:16:32
Harikaaaaaaaaaaaa!

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Ferrari Haberleri

BENZER İÇERİKLER
EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Neue Modelle Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ