2021 Skoda Enyaq iV Kabini Gözüktü 2020-07-29-

Yeni model 1 Eylül'de tanıtılacak.

Skoda, 1 Eylül'de yapılması planlanan lansman öncesinde Enyaq iV'in kabinine dair bir görsel yayınladı.

Görsele biraz göz gezdirdiğimizde, kabine, Skoda' nın klasik hava menfezleri ile çok katmanlı bir göster panosunun hakim olduğunu görüyoruz. 13 inçlik geniş ekran ve dijital gösterge paneli aracın kabinde ilk dikkat çeken teknolojik yenilikleri.

Orta konsolda elektrikli park freninin önünde küçük vites bulunuyor. Yanında birkaç depolama alanı, akıllı telefonlar için şarj pedi yer alıyor. Skoda, aracın kabininde +40 yün, %60 elyaftan yapılmış döşemeler kullanıyor. Ayrıca geri dönüştürülem plastik şişelerin de aracın kabininde yer aldığının altı çiziliyor. 

2021 Skoda Enyaq iV, 585 litrelik bagaj hacmi sunuyor. Havadar bir iç mekan Vaad eden model, Volkswagen ID.4 ile benzer özellikler gösterecek.

W Group’un MEB platformunu temel alan Enyaq iV, üç farklı pil boyutu ile satışa çıkacak. 3 batarya 5 farklı güç seçeceğine sahip olacak. Beygir seçenekleri 146 hp ile 302 hp arasında değişecek. 

Baz model 340 kilometrelik menzil mesafesi sunacak. Bir diğer versiyon ise 500 kilometreye kadar yolculuk imkanı tanıyacak.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Maserati Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ