2022-2023 SKYWELL HT-i Türkiye Fiyatı ve Özellikleri Belli Oldu-

Çinli marka, ikinci modelini de Türkiye'de satışa sunmaya hazırlanıyor.

Ülkemize yeni giriş yalan Skywell, elektirkli suv modelleri ile satışlarına devam ediyor. ET5 modeli ile giriş yapan marka, şimdi de SKYWELL HT-i isimli elektrikli aracını satışa sunmaya hazırlanıyor.

2021 yılından beri Türkiye'deki faliyetlerini sürdüren Çinli marka, ürün gamını her sene biraz daha genişletiyor. Özellikle elektrikli araçlar olması nedeniyle, daha kolay bir yapılanma sürecinden geçiyor.

Elektrikli motorunu, benzinli motor ile kombine eden SKYWELL HT-i, 1267 km'Ye kadar menzil mesafesi sunuyor. Bu da Türkiye'de uzun yolculuklar yapma imkanı tanıyor. Çin'de 22 bin dolar ile 30 bin dolar arasında fiyat listesine sahip olan model, Türkiye'de muhtemelen 600 bin TL civarlarından satışa sunulacaktır.

2800 mm gibi uzun bir dingil mesafesine sahip olan SKYWELL HT-i, 4698 mm uzunluğunda. Skoda Kodiaq ile neredeyse aynı boyutlarda olan SKYWELL HT-i, geniş bir kabin alanı sunuyor. 

Kaputunun altında 1.5 litrelik benzinli motoru ile 116  hp güç ve 135 Nm tork üretebiliyor. Elektrikli modda ise 175 hp güç elde edilebiliyor. Ayrıca 200 km'ye kadar da yolculuk yapılabiliyor. Bu da şehiriçi kullanımda ideal bir menzil mesafesi sayılabiliyor. 

Sürücü destek özelliklerine baktığımızda ise daptif hız sabitleme, şeritte kalma yardımcısı, entegre seyir yardımcısı, trafik hız sınırı tanımlama, otomatik kısa ve uzun far yardımcısı görüyoruz.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Yeni Modeller Haberleri

Diğer Foto Galeri Haberleri

Diğer Haberleri

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ