2023 Maserati Grecale'nin Tanıtımları Devam Ediyor-

Bugün, yeni Maserati Grecale ile tanışıyoruz.

İtalyan marka Maserati, yeni modeli Grecale'nin örtüsünü kaldırmaya hazırlanıyor. Yayınlanan fotoğraflarda Trofeo rozetli çamurluklar görüyoruz. Alfa Romeo Stelvio ile yanı platformu kullanan Maserati Grecale, gelişmiş motor seçenekleri kullanacak.

Kaputunun altında 2.0 litrelik dört silindirli motor seçeneği ile gelecek olan Maserati Grecale, Stelvio'ya benzer teknik özellikler sunabilir. Bir diğer motor seçeneği ise 2.0 litrelik V6 ünite olabilir. Bu ünitenin yaklaşık 500 hp gücünde olacağı belirtiliyor.

Maserati MC20 modelinde kullanılan 627 beygirlik 3.0 litrelik V6 ünitenin de Maserati Grecale modelinde kullanılabileceği belirtiliyor. Eğer böyle bir durum gerçekleşirse, piyasanın en güçlü SUV modellerinden biriyle tanışmış olacağız.

Maserati Grecale ile gün içinde tanışacağız. Bizi takipte kalın.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Maserati Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ