2023 MG ZS Makyajlanıyor, Fiyatı ve Özellikleri Neler?-

Birkaç ay önce ülkemizde de satışa sunulan model, makyajlı versiyonu ile tazeleniyor.

İngiliz marka MG, Türkiye pazarında bir süredir faliyet gösteriyor. MG ZS modeli ile küllerinden doğan marka, şimdi de bu modelinin makyajlı versiyonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Tasarım anlamında  çok fazla değişim yaşamayan 2023 MG ZS, özellikle elektrikli motorlarında birtakım geliştirmeler yaptı. 44,5 kwh'lik batarya artık 72 kwh'ye kadar yükseltilebiliyor. Bu da daha fazla menzil mesafesi anlamına geliyor. 2023 MG ZS'in Türkiye satış zamanının yıl sonu olduğunu  da belirtelim.

Firmadan yapılan açıklamaya göre, 2023 MG ZS'nin menzil mesafesi 440 km'den 550 km'ye yükseltildi. GİRİŞ seviyesinde ise menzil mesafesi 320 km olarak açıklandı.

Hızlı şarj özelliğine de sahip olan 2023 MG ZS, 45 dakikada tam şarj olabiliyor. Aracın maksimum hızı ise 175 km/s olarak açıklandı. 175 hp'lik elektrikli ünite, 0-100 km/s hıza 8 saniye civarında ulaşıyor. 2023 MG ZS'nin Türkiye fiyatları henüz açıklanmasa da İngiltere fiyatının 28 bin Sterlin olduğunu belirtelim.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Mg Haberleri

Diğer Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ