2023 Nio EC7 neredeyse 1000km EV menzile sahip-

Çin merkezki firma, yeni modelinin örtüsünü kaldırdı.

Nio yeni SUV-coupe'unu tanıttı. Çinli elektrikli otomobil şirketi Nio, yeni EC7'yi salon tarzı bir iç mekana, gelişmiş kabin teknolojisine ve yaklaşık 1000 km'lik bir menzile sahip lüks odaklı bir SUV-coupe olarak lanse etti.

 EC7, bir "oturma odası" iç mekanı ve piyasadaki en gelişmiş yazılım ve donanımlardan bazılarıyla yüksek performanslı ve lüks bir teklif olarak satışa sunulacak. Aracın Audi Q8 gibi modeller ile rekabet edeceği bildiriliyor.

Yeni model, ES7 ile aynı platform üzerinde geliştirildi.  Bu model ise 4968 mm uzunluğunda, 1974 mm genişliğinde ve tekerlekler arası 2960 mm ölçülerindedir.

 Giriş seviyesi modelini  75kWh batarya ile donatan Nio, EC7'nin şarj başına 489km yol alacağını ve daha büyük 100kWh ünite ile bu rakamın 636km'ye çıkacağını iddia ediyor.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Yeni Modeller Haberleri

Diğer Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ