2023 XPeng P7i - fiyat, özellikler ve çıkış tarihi 2023-03-12-

Xpeng, makyajlı P7'yi Çin'de piyasaya sürdü. Model yeni bir isme, güncellenmiş stile ve iyileştirilmiş performansa sahip.

Dışarıdan bakıldığında, P7i anında tanınabilir, ancak bir takım ince detaylar içerir. Bunlar arasında yeni farlar ve sürtünmeyi azaltmak için "arka kanat ve ön camın optimizasyonu" yer alıyor.

Kabinde yeni bir direksiyon simidi, revize edilmiş kapı panelleri ve açık bardak tutuculara sahip yenilenmiş bir orta konsol bulunuyor. Müşteriler ayrıca yeni  döşeme ve daha iyi ergonomiye sahip geliştirilmiş koltuklar bulacaklar. Bunlara 10,25 inçlik bir dijital gösterge paneli, 15 inçlik bir bilgi-eğlence sistemi ve 20 hoparlörlü bir ses sistemi eşlik ediyor.

Giriş seviyesi modeller, 272 hp (203 kW / 276 PS) ve 440 Nm tork üreten arkaya monteli bir elektrik motoruna sahiptirler. Bu, otomobilin 0-100 km/s hızlanmasını 6.4 saniyede, maksimum 200 km/s hıza ulaşmasını ve 702 km menzile sahip olmasını sağlıyor.

En üst düzey Wing Performance için fiyatlar 249.900 Yen'den (36.184 ABD Doları) başlıyor ve 339.900 Yen'e (49.215 ABD Doları) çıkıyor. Model şu anda Çin'de sipariş edilebilir ve teslimatlar bu ayın sonunda başlayacak.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Yeni Modeller Haberleri

Diğer Foto Galeri Haberleri

Diğer Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ