Aston Martin DB11 ve Vantage Modelleri Elektrikleniyor-

Bu modellerin yerine elektrikli versiyonları getirilecek.

Aston Martin,  DB11 ve Vantage’ ın yeni versiyonlarının içten yanmalı motorlar yerine tamamen elektrikli olarak geleceğini açıkladı.

İngiliz marka, yakında hibrit olarak satışa sunduğu modeli Valkyrie’ nin müşteri teslimatlarına başlayacağını da duyrdu. Bu açıklamaya ek olarak, Valhalla ve Vanquish modellerinin de ortadan motorlu hibrit araçlar olacağını belirtti.

Aston Martin CEO'su Tobias Moers, önden motorlu spor otomobil modellerinin tamamen elektrikli olacağını açıkladı. Tamamen elektrikli bir Aston Martin modelinin 2025 yılında satışa çıkacağını ve DB11 ile Vantage modellerinin böylece daha uzun ömürlü modeller olacağını söyledi. Şirket 2030 yılına kadar ürün yelpazesinin yüzde 50'sini tamamen elektrikli hale getirmeyi planladığı için,  tamamen elektrikli bir SUV da göreceğiz.

Moers, markanın elektrikli araçlarının en az 600 km menzile sahip olacağını da sözlerine ekledi.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Aston Martin Haberleri

Diğer Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ