Aston Martin DBS Superleggera Cabrio Özellikleri Açıklandı-

Aston Martin, yeni modelinin örtüsünü kaldırdı.

Aston Martin DBS Superleggera’ nın üzeri açılabilir modelinin özellikleri açıklandı. 2018 yılında coupe versiyon ile gelen model, şimdi de cabrio kasa seçeneği ile geldi. Cabrio modeller arasında en şık modellerden birisi olmayı başaracak gibi duran Aston Martin DBS Superleggera cabrio,  sahip olduğu tasarım ile bizi kendine hayran bıraktı.

TASARIM

Coupe tasarımını koruyan ve sadece tente monte edilmiş bir Aston Martin DBS Superleggera diyebiliriz. Ön bölümde büyük bir ızgara, hava girişleri ve şişkin bir kaput yer alıyor. Hava girişlerinde aracın motorunun ne kadar güçlü olabileceğini de tahmin edebiliyorsunuzdur.

Arka bölümde ise ince led farlar, 4 çıkışlı egzoz sistemi ilk dikkat çeken tasarım unsurları arasında.

MOTOR

Aston Martin DBS Superleggera cabrionun kaputunun altında 5.2 litrelik V12 ünite yer alıyor. 725 hp gücündeik bu motor, 900 nm tork üretebiliyor.8 ileri otomatik şanzıman ile 0-100 km/s hıza 3.6 saniyede ulaşılabiliyor. Aracın maksimum hızı ise 340 km/s.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olunFoto Galeri.

0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Yeni Modeller Haberleri

Diğer Aston Martin Haberleri

Diğer 2019 Model Arabalar Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ