Buick Electra E5 Çin'de Tanıtıldı-

Şirket, Çin'de tamamen yeni Electra E5'i tanıttı.

Markanın ilk Ultium tabanlı elektrikli aracı olacak olan Electra E5, yeni "Pure" tasarım felsefesi ile tasarlandı.  Firma bu modeli "elektrikli motor teknoljisini modern ve atletik tarzla" birleştirmek için geliştirdi.

Buick pek fazla ayrıntıya girmedi, ancak crossover'ın   gündüz farları ve havacılıktan ilham alan farlara sahip olduğunu söyledi. Bunlara yeni üç kalkanlı logo ve parametrik desenli kapalı trapez ızgara eşlik ediyor.

Daha geriye gittiğimizde, gömme kapı kollarını  görebiliriz. Ayrıca oldukça büyük tekerlekler ve ön çamurlukta bir şarj girişi var.

Boyut olarak Electra E5, 4.892 mm uzunluğunda, 1.905 mm genişliğinde ve 1.655 mm yüksekliğinde ve 2.954 mm'lik bir aks mesafesine sahiptir.

Electra E5, 2023'ün ilk yarısında piyasaya sürülecek.   Crossover 2.570 kg ağırlığında olacak ve 241 hp (180 kW / 245 PS) geliştiren bir elektrikli üniteye sahip olacak.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Yeni Modeller Haberleri

Diğer Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ