Ferrari SF90 Stradale Hibrit Fiyatı ve Özellikleri

1000 beygirlik spor araç kendine hayran bırakıyor.

Ferrari’ nin ilk plug-in hibrit modeli örtüsünü kaldırdı. 1000 beygir gibi yüksek bir değer ile gelen Ferrari SF90 Stradale, V12 yerine V8 üniteden güç alıyor.

V8 ünite  ve 3 elektrikli motordan gücünü alan Ferrari SF90 Stradale, benzinli cephesinde toplam 780 hp güç üretiyor. Elektrikli motorlar ise 220 beygirlik performans gösteriyor. 8 ileri otomatik şanzıman ile kombine edilen ünitelden iki elektrikli batarya ön aksa hareket ve güç veriyor.

Dört tekerlekten çekiş sistemini kullanan ilk hibrit model olan Ferrari SF90 Stradale, 0-100 km/s hıza 2.5 saniyede, 0-200 km/s hıza ise 6.7 saniyed ulaşıyor.Maksimum hız ise 340 km/s.

Direksiyon simidinde touchpad bulunduran araç, araç içi sistemlerin iki baş parmak ile kontrol edilmesine imkan tanıyor. Touchpad sayesinde bilgi-eğlence ekranı kullanılmamış. 

Ferrari SF90 Stradale’ nin gövde rengi seçenekleri gri ve kırmızı. Donanım paketleri ise normal ve Asetto Firoano olacak. Yeni modelin fiyatı henüz belli değil.Ama diğer Ferrari modellerinden biraz daha pahalı olacağı kesin.Bu nedenle biz 600 bin dolar civarlarında bir fiyat etiketine sahip olmasını bekliyoruz.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olunFoto Galeri.

0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Yeni Modeller Haberleri

Diğer Ferrari Haberleri

Diğer Haberleri

Diğer 2020 Model Arabalar Haberleri

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

TIKLAYIN YOUTUBE KANALIMIZA ÜYE OLUN