Lamborghini Huracán Evo Spyder Test Esnasında Görüntülendi

Lamborhgini, Huracan modelini güncellemeye devam ediyor.

Lamborghini, Huracan evo modelini güncellemeye devam ediyor. Oldukça yaşlanmış olan model artık yeni versiyonu ile yollarda olacak.Ayrıca cabrio versiyonu ile de showroomlardaki yerini alacak. Hem Lamborghini hem de cabrio bir spor araç isteyenler,  Lamborghini Huracán Evo Spyder' ı tercih edebilirler.

Kamuflajlı olarak testlerine devam eden Lamborghini Huracán Evo Spyder, otobanda giderken kameralara yakalandı. Geçtiğimiz günlerde tanıtılan standart kasanın cabrio versiyonu olan bu araç, tasarım olarak çok fazla bir farka sahip değil.Büyük egzozlar ve büyük difüzörü ile görüntülenen araç, ön bölümde de oldukça şık duruyor.

Kaputunun altında 5.2 litrelik V10 ünite ile gelecek olan model 640 hp güç üretebiliyor. 0-100 km/s hıza 2.9 saniyede ulaşabilecek olan model, maksimum 325 km/s hız yapabiliyor.

Sürüş sisteminde de güncelleme alan model, artık daha yüksek bir performans vaad ediyor. Yeni sistem, tüm gücün tek bir tekere yollanmasına kadar imkan tanıyor.Ayrıca süspansiyon sistemi de artık daha iyi tepki veriyor.

Kabinde ise yer alan 8.4 inçlik ekran üzerinden bilgi-eğlence sistemi kontrol edilebiliyor.Bu sistemin ses ile kontrol edilebildiğini de belirtelim.Evo'nun fiyatları Amerika'da 261.274$'dan başlıyor. 0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Video Galeri Haberleri

Diğer Lamborghini Haberleri

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.