Lamborghini Urus, Vorsteiner Gövde Kiti İle Donatıldı

Karizmatik model daha da agresif bir tasarıma kavuştu.

Lamborghini' nin ilk suv modeli olan Urus, tasarımı ile herkesi kendine hayran bırakmıştı. Ancak Alman modifiye firması Vorsteiner, Urus üzerinde birtakım oynamalar yaparak aracın daha da sportif bir hale gelmesini sağladı. Henüz tam olarak modifiyelenmiş olmasa da şuanki haliyle bile kendine hayran bırakıyor.

Vorsteiner firmasınin modifiyeye baktığımızda ilk olarak ön lip dikkat çekiyor. Ayrıca kaputun daha da belirginleştirildiğini görüyoruz. Katbonfiver yapı ve sportif çizgiler ile gelen hava girişi de modeliin ön fasyasını olduğundan daha karizmatik hale getirmiş.Ayrıca 5 kollu V şekilli jantları da es geçmemek gerekiyor.

Arka bölüme doğru ise büyük rüzgarlık ve bagaj kapağı üzerindeki küçük rüzgarlık dikkat çekiyor. Büyük difüzör de arka bölümdeki modifiyelenmiş bölümlerden birisi.

Sadece tasarım anlamında değişim yapan şirken, kaputun altında ise herhangi bir değişiklik yapmadı. 4.0 litrelik V8 ünite kullanan Urus, 650 hp güç ve 850 nm tork üretebiliyor. 

8 ileri otomatik şanzıman ile 0-100 km/s hıza 3.6 saniyede ulaşabiliyor.

Yakın zamanda hibrit sistem ile de satışa sunulacak olan model, bu sefer de 690 hp güç ve 850 nm tork üretebilecek.0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Lamborghini Haberleri

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.