Lexus IS300 ve IS350 Modelleri İçin Özel F Sport Modu-

Lexus, IS'nin Japonya'da "F Sport Mode Black III" olarak adlandırılan özel bir versiyonunu tanıttı.

Yeni donanım paketi Lexus IS350, IS300h ve IS300 F Sport modelleri için kullanıma açıldı. Bu paket sayesinde bir dizi ayırt edici özellik, yeni modellere entegre edilebiliyor.

F Sport Model Black III'ü   öne çıkaran en önemli özelliği Titanyum Karbür Gri gövde rengidir. Yeni gövde rengini tamamlayan mat siyah alüminyum jantlar ve parlak siyah yan aynalardır. Pencere çerçeveleri de siyah renktedir.

Otomobil ayrıca yeni bir "F Sport" markalı vites topuzu, 8 inçlik dijital gösterge ekranı, arka yolcular için yan perde hava yastıkları ve sürücü koltuğu için otomatik kaydırma ve geri dönüş işlevi ile birlikte geliyor.

Fiyatlandırma 5.860.000 yen'den (42.856 $) başlıyor. Bu modellere 2.0 litrelik turboşarjlı dört silindirli bir motor entegre edildi. 

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun

2023-2024 Lexus RX Fiyat Listesi Yayınlandı 2023-03-20 için tıklayınız0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Yeni Modeller Haberleri

Diğer Lexus Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ