Nissan Nismo CEO'su Yebi Bir Hibrit Spor Arabayı Onayladı-

Nissan, uzun bir aradan sonra spor araç geliştiriyor.

  Nissan'ın Nismo bölümü,  spor araç  piyasası için bağımsız bir spor otomobil seti geliştiriyor. Modelin hibrit bir motor ile donatılması bekleniyor. Japonya, Avrupa, Birleşik Krallık ve ABD'de sunulacak ve muhtemelen dolaylı olarak GT-R'nin yerini alacak.


Spor otomobille ilgili haberi Nissan Nismo CEO'su Takao Katagiri paylaştı. Autocar'a konuşan CEO, Nismo markası altında "çok heyecan verici bir model" çıkaracaklarını açıkladı.. Katagiri, “Nissan için Avrupa'da çok önemli bir vizyon var. Bu yeni modelin kalbinde yer alıyor”.

Henüz isimlendirilmemiş model, Nissan'ın Avrupa'daki tek spor otomobili olacak, çünkü GT-R diğer bölgelerden daha önce durduruldu ve yeni Nissan Z, sıkı emisyon düzenlemeleri nedeniyle Eski Kıta'da mevcut değil.

Tamamen elektrikli bir spor otomobil gelmeden önce Nissan, Leaf ve Ariya'nın yanında yelpazesini genişleterek daha fazla ana akım EV'yi piyasaya sürecek. Bunların arasında, crossover süper mini gövde stilini benimseyen yeni nesil Nissan Micra da yer alacak.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Yeni Modeller Haberleri

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ