Subaru XV Alana 4 Adet Yokohama Kış Lastiği Hediye 19-11-2014

Crossover segmentinin öncüsü Subaru XV’nin kışa özel kampanyası kapsamında, cazip ödeme avantajları ile Subaru XV sahibi olanlara ek olarak 4 adet de Yokohama kış lastiği hediye edilecek.
19-11-2014 10:31 - 18634 Okundu

Crossover segmentinde, simetrik sürekli dört çeker özelliğini 1.6 motor ve CVT otomatik şanzıman ile birlikte sunan tek model olma özelliğini taşıyan Subaru XV, güvenlik, sağlamlık ve sportiflik gibi markanın köklü geçmişinin en belirgin özelliklerini bünyesinde taşıyor.

10 Aralık tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında Subaru XV 1.6 Comfort modeli 69.940 TL, Subaru XV 1.6 Elegance modeli 76.940 TL, XV 1.6 Premium modeli ise 83.940 TL anahtar teslim fiyatıyla satışa sunuluyor. Kampanya kapsamında fiyat avantajının yanısıra tüm XV modellerinde Yokohama’dan W Drive V905 kış lastiği seti hediye ediliyor.

Yokohama’nın yeni kış lastiği serisi hediye ediliyor

Kampanya kapsamında hediye edilen Yokohama’nın yeni lanse edilen W Drive V905 kış lastikleri kar ve buz üzerinde dengeye katkı sağlayan yol tutuşunu maksimum seviyeye çıkartıyor. Aynı zamanda, lastik; kar ve su tahliyesini geliştiren yeni bir sırt desenine ve mikro silika ile portakal yağı gibi çeşitli malzemelerden oluşan yeni bir bileşime sahip. “W*drive V905” bu benzersiz özellikleri ile buzlu yüzeylerin yanı sıra, karlı ve ıslak zeminler üzerinde de yüksek bir performans sunuyor. Yeni bileşenleri ile daha hafif bir yapı ve düşük yuvarlanma direncine sahip olan “W*drive V905” en verimli şekilde yakıt tasarrufuna da katkı sağlıyor.

Subaru XV’nin donanım özellikleri arasında; geri görüş kamerası, karartılmış arka camlar, 17 inç alüminyum jantlar, Xenon farlar ve far yıkayıcı, deri direksiyon simidi ve vites topuzu, direksiyondan kontrollü müzik sistemi, 60/40 Otomatik katlanır arka koltuklar, 12 volt güç çıkışı (Orta konsolda ve ön panelde), ileri-geri ve yukarı aşağı ayarlanabilen direksiyon, LED sinyal lambalı, katlanır gövde rengi yan aynalar, simetrik sürekli dört çeker sistemi (benzersiz yol tutuş ve üstün güvenlik), radyo/CD/Mp3 çalar + 6 hoparlör USB/ipod kontrol, Boxer motor, çok fonksiyonlu gelişmiş yol bilgisayarı, ISO-FIX çocuk koltuğu bağlantısı, ön cam sileceği buz çözücüsü, çift bölgeli otomatik klima, otomatik start stop, cruise kontrol, Bluetooth ve tavan spoyleri bulunuyor.