Yeni Lamborghini Urus Evo Hafif Kamuflaj İle Görüntülendi-

Yeni Lamborghini Urus Evo her zamanki gibi kendine hayran bırakıyor.

İtalyan lüks otomobil üreticisi Lamborghini, yakın zaman içinde Yeni Urus Evo'yu tanıtacak. Yeni Lamborghini Urus Evo selefine göre çok farklı bir tasarım ile gelmeyecek. Ancak hafif güncellemeler ile biraz daha modern bir yüze sahip olacak.

2022 Lamborghini Urus Evo, ön bölümde geniş bir ızgaraya ve yeni hava menfezlerine sahip olacak. Ayrıca kaput üzerinde de hava kanalları bulunuyor. Arka uçtaki tampon ise biraz daha geniş tasarlandı.

Kaputun altında ise aynı motor seçenekleri yer alacak.Yeni Lamborghini Urus Evo'ya 4.0 litrelik çift turbolu V8 ünite güç verecek. Bu ünite maksimum, 650 hp güç ve 848 Nm tork üretebiliyor. 

Bir diğer motor seçeneği ise hibrit ünite olacak. Ancak bu motor hakkında henüz net bilgiler bulunmuyor. 

Yeni Lamborghini Urus Evo, birkaç ay içinde tanıtılacak ve yılın ikinci yarısında satışa sunulacaktır. Hibrit versiyon ile 2023 yılında tanışabiliriz.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

Diğer Lamborghini Haberleri

BENZER İÇERİKLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ