Yerli Otomobil Togg, Yeni Logosu Kullanmaya Başladı-

Geçtiğimiz günlerde TOGG'un yeni logosu tanıtılmıştı.

Merakla beklenen yerli otomobil TOGG için hummalı çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.  Cgh firması tarafından tasarlanan yeni logosunu da tanıtan TOGG,bu logoda doğu ile batının buluşmasını, bugün ve geleceğin de kesişme noktasını simgeliyor.

Gemlik'teki fabrikasında üretilecek olan yerli otomobil TOGG, için yeni bilgiler yayınlandı.TOGG CEO’su bu konuda da bazı bilgiler verdi. Karakaş “Fabrikadan daha fazlasını kuruyoruz. Avrupa’nın en temiz tesisini yapıyoruz.” dedi. CEO fabrika ile ilgili çevresel şu verileri de paylaştı: “5 gram/metrekareden daha az uçucu organik bileşen salımı söz konusu olacak. Bu miktar, Türkiye’deki yasal sınırın 9’da 1’ine denk geliyor. Avrupa’daki yasal sınırın 7’de 1’ine denk geliyor. Yani biz zaten “sıfır emisyon” ile başlıyoruz.” 

Yerli otomobil  fiyatı henüz açıklanmadı. Ancak yapılan açıklamalar, yerli otomobilin fiyatının kendi sınıfındaki araçlar ile rekabet edebilecek düzeyde olacağı yönünde.

Haberi Yazan : Buğra KARİP

EN ÇOK İZLENEN ARABA KAZALARI
youtube kanalımıza abone olun0 YorumFiltre :

Diğer Haberler Haberleri

BENZER İÇERİKLER

EN ÇOK İNCELENEN ARABALAR

EN ÇOK İNCELENEN KAMPANYALAR

EN ÇOK İNCELENEN RENAULT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FIAT HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN HONDA HABERLERİ

EN ÇOK İNCELENEN FOTO GALERİLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Neue Modelle Autos | Neues Model Auto |New Model Cars |Nieuwe Model Autos |

© Copyrigth 2014 yenimodelarabalar.com Tüm hakları saklıdır ,kaynak gösterilmeden içerik kopyalanamaz.

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ